23 Temmuz 2013

2014 Ceket Modelleri

Sonbahar ve ilkbahar aylarında, bayanların kilit parçalarından biri olan ceketler, yaz mevsiminin sonuna yaklaştığımız şu günlerde, yeniden gündeme geldi. 2014 sonbahar koleksiyonunu moda dünyası ile tanıştıran ünlü markaların yeni sezon koleksiyonunda sıkça yer alan 2014 ceket modelleri arasında, blazer ceketler, çizgililer, deri ceketler, bohem modeller, kot ceketler ve zımbalı ceketler yer alıyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana moda dünyasında sıkça kullanılan bir detay haline gelen zımba, ceketlerde hem vamp, hem de oldukça gizemli bir görünüm yaratıyor.

Kot ceketler, bu yıl yeniden puan kazanıyor. Kot şortlar, pantolonlar ve elbiseleri günlük bir havaya sokmak için tercih edebileceğiniz kot ceketler, ince kumaşı ile bahar sezonu için oldukça uygun.

2011 yılında Prada defilesinde karşımıza çıkan çizgilerle, önümüzdeki sezon da karşılaşacağız. Kalın şeritlerin öne çıkacağı 2014 sonbahar sezonunda, çizgili ceketlerinizi, İspanyol paça jeanler ya da skinny jean’leriniz ile kombinleyebilirsiniz.

Ceket modellerinin yanı sıra, 2014 sonbahar sezonunda, ceketlerde canlı renkler öne çıkıyor. Önümüzdeki günlerde model seçiminiz ne olursa olsun, ceket renkleri konusunda cesur olmaktan çekinmeyin. Yeşil, kırmızı, saks mavisi ve turuncu, yeni sezonun da favori renkleri olacak.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder